e - sarunas

Jautājam:
1. Kā vērtējat savas komandas sniegumu nedēļas nogalē?
2. Kādi bija galvenie iemesli šādam spēles rezultātam?
3. Kurus no spēlētājiem savā un (vai) pretinieku komandā gribētu uzteikt par labu spēli?

Atbild: Aigars Belasovs (Rubene)
1. Speele ar Kekavu mums bija loti svariiga, taapeec, ka zaudeejuma gadiijumaa mums gandriiz nebuutu nekaadu ceriibu ieguut pirmo vietu regulaarajaa cempionaataa un liidz ar to pusfinaalaa speeleet ar vaajaaku pretinieku. Speele bija lloti gruuta, bija daudz fiziskas ciinnas, daudz klluudu abu komandu izpildiijumaa (kaa viens no iemesliem, manupraat, bija laukuma kvalitaate). Liels zaudeejums mums bija 1.perioda viduu, kad traumu guva Ivars Jeekabsons (izskataas, ka vinam ssii sezona ir beigusies, kas pamatiigi iespaidos komandas speeli uzbrukumaa) un nebija iisti ko likt vina vietaa. Taccu varbuut arii tas bija viens no iemesliem, kaapeec uzvareejaam, jo kad nav ierindaa kaads no labaakajiem speeleetaajiem tas liek komandai veel vairaak mobilizeeties un speeleet kaa komandai. Ivara vietaa speeli turpinaaja Maartins Dainis un uz sevi liktaas ceriibas ari attaisnoja, guustot 1 skaistus vartus.

2. Speeles uzvareetaaju galvenokaart noteica peedeejais periods. Ieguustot 3 vaartu paarsvaru Kekava vai nu nedaudz atslaabinaajaas, nogura vai tam bija veel kaads iemesls, taccu Kekavas speele vairs nebija taada kaada taa ir parasti, turpretii mums "aizgaaja" speele un nu jau mees izvirziijaamies vadiibaa ar 3 vaartu paarsvaru. Mums bija veel paaris reaalas iespeejas guut vaartus un palielinaat paarsvaru. Tad laikam mees nedaudz atslaabinaajaamies un peedeejaa pusotraa minuutee Kekava 2 vaartus atguva. Speeles galarezultaatam buutiibaa vajadzeeja buut 9:6 muusu labaa, bet nu tas bija taads kaads bija.
Veel kaa iemesls muusu uzvarai vareetu buut Kekavas dazzu vadosso speeleetaaju nespeeleessana. Speelee nebija Freimanis, Valantis kaa arii Skudriitis nespeeleeja 1 periodu, taccu arii mums bija un ir sastaava probleemas..

3. Muusu komandas sastaavaa labi nospeeleeja visi un es pat nezinu kuru vareetu atsevisskki izcelt - komandas speele bija galvenais uzvaras iemesls. Savukaart Kekavas komandaa labu speeli aizvadiija Jaanis Jansons, kas guva arii piecus vaartus.