e - sarunas

Jautājam:
Kādi bija galvenie iemesli šādam spēles rezultātam?

Atbild: Mārtiņš Rajeckis (SK Cēsis/Lekrings)
Kā galvenos iemeslu varētu minēt komadas mobilizāciju uz šo spēli, jo beidzot komandai ir parādījusies iespēja pusfināla nespēlet ar kādu citu pirmā trijnieka komandu. Iemesls varētu būt arī tas, ka iepriekšējā vakarā "Rubene" parādīja, ka Ķekavas komanda Ķekavā nav neuzveicama.

Atbild: Gunārs Klēģers (Ķekava)
Spēlējot pret Rubeni mūs iegāza milzīgais kļūdu skaits un savu spēku pārvērtēšana - spēlējot divās maiņās, gribējām visu spēles laiku presingot pretinieku, kas divus periodus arī veiksmīgi izdevās. Trešajā acīmredzot spēki pietrūka, un tas bija zaudējuma galvenais iemesls. Pret Lekringu spēlējām jau trīs maiņās līdz otrā perioda vidum, kad traumas dēļ no spēles biju spiests izstāties pats un trešo periodu nespēlēja arī Dailis Skudrītis. Domāju, ka abas komandas spēkos bija līdzīgas un rezultāts varēja būt arī savādāks. Šoreiz beigās nedaudz veiksme uzsmaidīja mums, bet uz to paļauties pirms pusfināliem būtu bezatbildīgi, tādēļ tagad ir pēdējais laiks izdarīt pareizos secinājumus, lai veiksmīgi sagatavotos pusfināliem.

Atbild: Aigars Belasovs (Rubene)
Speeles uzvareetaaju galvenokaart noteica peedeejais periods. Ieguustot 3 vaartu paarsvaru Kekava vai nu nedaudz atslaabinaajaas, nogura vai tam bija veel kaads iemesls, taccu Kekavas speele vairs nebija taada kaada taa ir parasti, turpretii mums "aizgaaja" speele un nu jau mees izvirziijaamies vadiibaa ar 3 vaartu paarsvaru. Mums bija veel paaris reaalas iespeejas guut vaartus un palielinaat paarsvaru. Tad laikam mees nedaudz atslaabinaajaamies un peedeejaa pusotraa minuutee Kekava 2 vaartus atguva. Speeles galarezultaatam buutiibaa vajadzeeja buut 9:6 muusu labaa, bet nu tas bija taads kaads bija.
Veel kaa iemesls muusu uzvarai vareetu buut Kekavas dazzu vadosso speeleetaaju nespeeleessana. Speelee nebija Freimanis, Valantis kaa arii Skudriitis nespeeleeja 1 periodu, taccu arii mums bija un ir sastaava probleemas..